stav objednavky   otázka

VB.NET, WinForms

Dobrý den,

moc prosím o jednu radu. Mám hotový formulář objednávky. Potřeboval bych pomoci s jednou věcí. Potřeboval bych aby při klinknutí např. na talčitko objednavka dokončena se změnil stav objednavky např na uzavřeno. Ve formulaři mam propojeno s tabulkou stav objednavky, ale nedaří se mi aby se po určité akci změnil stav (přepnul řádek v tabulce stav objednavky). Doufam že jsem to sepsal pochopitelně. Děkuji za odpovědi.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Klidně jste se mohl přihlásit pane Turista. Pattern vašich příspěvků už pozná asi každý. Nesnažte se prosím tvrdit, že máte hotový formulář objednávky s provázáním dat z databáze, pokud nejste schopen napsat změnu řádku do události Click od tlačítka. I tak je váš (opět dementní) dotaz formulován bez dodatečných informací tak, že na něj nelze odpovědět.

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět

Také řeším něco podobného.Dělám databazy v MS ACCESS - fakturace provázaná se skaldem a chtěl bych taky při vyfakturování přehodit status. Ve VB nejsem profík, něco podobného je v té vzorové Northwind, ale moc jsem nepochopil jak to tam mají udělané abych to obšlehl... No a makrech jsem na to nějak nepřišel, třeba to ani přez ně nejde. Asi neporadím

nahlásit spamnahlásit spam -2 / 2 odpovědětodpovědět

Docela mě dostává,jak všichni vesele programují různé app proti databázi a bůhví čemu ještě,ale přitom nezvládnou ani naprogramovat jeden event a update do DB - více než podivné!

Ať žije tupé opisování kódu..

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

V chráněné dílně zase pustili tyhlencty internety...

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback