Release a Debug knihovny.   otázka

VB.NET

Přeji pěkný den,

píši webovou stránku a používám knihovny které tvořím ve Visual basicu.

V knihovně mám funkci

Public Function Login(argumenty) As Boolean

když do webouvé stránky vložím knihovnu ze složky debug tak vše funguje ale prý se má vkládat ta z release, když použiji tu tak mi o této funkci napíše kompilátor "BC30471: Výraz není pole ani metoda, a proto nemůže mít seznam argumentů."

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Hoďte sem celý kód té knihovny. Podle tohoto jednoho řádku Vám nikdo nic neporadí.

Jen mě napadá, jestli jste udělal rebuild nebo publish pro tu release verzi (jestli se nesnažíte vypublikovat nějakou starou verzi té knihovny).

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Podle mě problém néni v té knihovně.. Všechno perfektně funguje, ale když to zkouším s tou release verzí tak to nejede. Nevím jestli třeba néni divné že debug verze má asi 52mb a release jenom nějakých 15mb?

nahlásit spamnahlásit spam 0 / 2 odpovědětodpovědět

Debug verze je vždy,nebo alespon většinou,větší - jelikož obsahuje testovací a debug metody a další troubleshooting části. Debug verze může tedy způsobovat menší performance problémy,nicméně není to pravidlem..spíš naopak. Problém bude tedy opravdu v té knihovně.zkuste ji projít a podívat se,zda tam Vámi referencovaná metoda vůbec je..

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Sakra, omlouvám se asi ste měl pravdu hned na začátku že je to stará verze té knihovny. Já sem se celou dobu díval do složky obj místo složky bin. Ale teď moc nechápu že mám ve složce bin složku debug plnou ale release je prázdná a když dávám build tak se stejně nic neděje. V properties mám nastavenou složku na release do toho bin ale stejně nic.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Musíte ještě ve Visual Studiou v menu přepnout, že chcete zkompilovat release verzi a ne debug.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Mám podobný problém ve VB 2010 Expres. Při kompilování se aktualizují pouze soubory v adresáři bin\debug, ne v adresáři bin\release i když mám v properties projektu v části Compile-Build output path nastaveno \bin\Release.

Nerozumím kde v menu přepnout kompilování do release verze. Nic jsem v menu nenašel.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback