Přepínání mezi formuláři   otázka

VB6/VBA

Ahoj, jsem v podstatě začátečník, nicméně jsem se pustil do tvorby

klíče k určování hub (ve VB10). Mám mdiForm a zatím asi 10 dalších formulářů, mezi kterými se potřebuji přepínat. Formuláře se zobrazují z tlačítkové lišty, jeden se otevře, druhý zavře atd... Zatím mi to funguje, ale dělám to primitivně pomocí If...Then a vzhledem k tomu, že počet formulářů narůstá, je to strašně pracné. Můžete mi někdo poradit? Děkuji předem za každou radu. Honza.

nahlásit spamnahlásit spam 0 / 2 odpovědětodpovědět

Když je to ve VB10, proč je dotaz v sekci VB6?

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Jestli je něco špatně, tak se omlouvám. Zvolil jsem sekci VB 6 a jiné verze (předpokládám, že tu patří i VB 10). Sekci VB 10 jsem tu nenašel a VB 10 .Net nepoužívám. To, na co jsem se ptal, nemá nic společného se sítěmi ani s internetem.

nahlásit spamnahlásit spam 0 / 2 odpovědětodpovědět

Už jsem chytřejší a vím, že všechny verze VB do sedmičky nahoru jsou .Net. Takže ještě se ještě jednou omlouvám.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 3 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback