Latitude/Longitude je/neni loklita v oblasti?   otázka

VB6/VBA

Dobry den,

resim probelm: v Access 2003 mam seznam lokalit a prislusnych Latitude/Longitude -> GPS koordinat. Hodlam definovat nekolik oblasti(Oblast 1, .. 6) jenz jsou definovany GPS souradnicemi(obdelnik na mape, oblasti se neprekryvaji) Pote smyckou projet vsechny lokality a pro kazdou zjistit do jake oblasti patri.

Jak definovat oblast UVNITR obdelniku tvoreneho 4-mi Lat./Long. souradnicemi? Nasel jsem reseni pro kruh ale nerozumim tomu?(http://stackoverflow.com/questions/10993...

Vstupni parametry musi byt u kruhu pouze 5 a ne 6 ? (#1Lat.Kruhu, #2Long.Kruhu, #3RadiusKruhu, #4Lat.Lokality, #5Long.Lokality) vysledek funkce pak ANO/NE

dekuji ta tipy!

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Možná by to šlo, kdybyste převedl souřadnice do formátu DEC (XX.XXXXX), takže desetinné číslo a potom jen napsat funkci a kontrolovat je-li leva hranice oblasti menší číslo než bod (z GPS) a prava hranice je naopak větší číslo. To stejné s horní a spodní hranicí oblasti.

Aspoň já bych to řešil takhle.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback