Prosba o napsání článku   připomínka

Offtopic

Přeji dobrý večer.

Měl bych zde na tvůrce tohoto webu jednu velkou prosbu. Myslím si že by bylo fajn napsat článek nebo nějaký menší seriál který by se věnoval práce a propojení s MSSQL v VB.NETem. Jeden článek jsem zde našel od pana Jecha, ten jsem velice dobře pochopil ale nevím jak ho správně aplikovat jinak než v Console Application. V současné době mám takovou skladovou databazy v Accesu, umí i fakturovat a další věci. Nyní bych chtěl takovou aplikaci napsat ve VB.NET a data mít na SQL. S vytvořením databaze v SQL si poradím i s propojením tabulek atd, ale nedaří se mi udělat aplikaci která by to ovládala. Nemám žádné odborné zkušenosti s VB, ale věnuji teď tomuto studiu dodela dost času. Pokud zde nějaký takový článek je opravdu se moc omlouvám, ale nenašel jsem ho. Zkoušel jsem i různé publikace s knihovny, ale vždy se zabívali jen samotným Visual Basicem nebo SQL.

Doufám že jsem popsal své přání dosti srozumitelně a předem děkuji za případné reakce.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 3 odpovědětodpovědět

Zdravím, také se přimlouvám za napsání tohoto článku. Rád bych si taky doplnil znalosti o možnosti propojení projektů s databzemi SQL

nahlásit spamnahlásit spam 3 / 3 odpovědětodpovědět

Taky bych uvítal...

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Jsem taky jen a jen pro.

Spousta lidí s MSSQL komunikuje ale 80% si není 100% jistá zda správně.

Pokud mohu rád bych se dověděl jak správně udělat:

+ Připojení do MSSQL pres name a pass i bez

+ Select Insert Update Delete

+ Spusteni procedury i s parametry + odpoved z procedury

+ Vypsani dat do gridu atd.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Přesně podobné věcvi by se mi také hodili.

Stále řeším to že nejsem schopen narvat data do gridview natož například data z propojených tabulek.

Přimlouvám se tedy tímto u pana Hercega, zda-li by si neudělal čas a nějaký tokový článek splodil, jelikož 18dílný seriál který napsal byl pro mě velice užitečný a hodně mi pomohl.

nahlásit spamnahlásit spam 3 / 3 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback