Zjištění domény počítače   otázka

ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC, ASP.NET/IIS

Dobrý den, pomohl by jste mi někdo s tím, jak zjistit v jaké doméně je počítač, který přes web přistupuje k mé aplikaci?

Zkoušel jsem mnoho návodů z webu, ale pokaždé se mi vrátí jen doména ve které je IIS na kterém aplikace běží. Snažím se o to, abych mohl seznamu domén přiřadit jiná práva než těm, kteří v seznamu domén nejsou.

Mám na mysli něco takového, jako je TOPLIST. Pokud někdo přijde na můj web, zůstane na toplistu mimo jiného i řádek s tím, z jaké domény pochází.

Mám IIS 7.5 nainstalovaný na Win7.

Předem díky za pomoc.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

string clientIP = Request.UserHostAddress();

var domain = System.Net.Dns.GetHostEntry(IPAddress.Parse(clientIP));

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
Dim x As String = Request.UserHostAddress()
Response.Write(System.Net.Dns.GetHostEntry(IPAddress.Parse(xAddr)).HostName.ToString())

ano, tento způsob jsem také zkoušel. Když jsem v doméně, ve které běží IIS tak se mi doména opravdu vrátí, ale zvenku vrátí prázdný řetězec.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nevím, jestli se snažím jít nyní správným směrem, ale našel zkoušel jsem také do web.config/configuration/system.web přidat:

<identity impersonate="true"/>

ale pak mi IIS odpoví že: "Chyba HTTP 500.24 - Bylo zjištěno nastavení technologie ASP.NET, které nelze použít v integrovaném spravovaném režimu kanálů."

když ale přepnu do klasického režimu tak kromě toho, že mi přestane fungovat routing, tak identita každého uživatele je "NT AUTHORITY\NETWORK SERVICE"

Zvláštní je ale to, že když použiju web server ve web-developeru tak se mi vrátí správné údaje "MojeDoména/MéUživatelskéJméno" (to ale nevím jetli by fungovalo i zvenku).

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback