Jayzková sada pro VB Ultimate   zodpovězená otázka

Visual Studio

Našel jsem že existuje Jazyková sada pro češtinu - Visual Studio 2010 Professional: http://msdn.microsoft.com/cs-cz/ff799046...

Sada však nejde nainstalovat do VB 2010 Ultimate kterou mám.

Nejde z této sady dostat pro verzi Ultiamte alespoň českou nápovědu?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Na co proboha češtinu?! Už jenom ta česká verze MSDN je něco naprosto katastrofálního.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Protože my starší nejsme tak dobře jazykově vybaveni jako vy mladší. My jsme měli ve škole ještě ruštinu a ta je mi houby platná.

Sice už něčemu v angličtině rozumím, ale nejsem si jist, že jsem si ten anglický text přeložil úplně správně. proto bych si to raději přečetl v češtině, když už ten překlad existuje.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Najvyšší čas naučiť sa angličtinu, pretože väčšina materiálov je práve v angličtine, a nie vždy sa dá porozumieť strojovému prekladu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Používat v takovýchto oblastech češtinu je čirá cesta do pekel..

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

no tak za prvé souhlasím s všemi co psali předemnou že by bylo na čase naučit se anglicky.

Odpověď na problém: profesional není ultimate.

Čeština ve verzi 2010 funguje pouze na verzi profesional u te nej verze (ultimate) se počítá s tím že nejste amatér a umíte anglicky.

U verze 2012 mám pocit je čeština podporována ve všech verzích.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:  
Heslo:  

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback