nefunkční rozbalovací MENU v IE9   otázka

Offtopic

Dobrý den,

již před časem jsem se snažil řešit problém s chybným zobrazováním rozbalovacího MENU v IE8, kde po najetí myši se mi sice rozbalovalo submenu, ale místo položek s navigací se mi zobrazoval pouze prázdný bílý prostor. Snažil jsem se tento problém odstranit např. použitím controladaptérů, zrušením formátování přes CSS a úpravou přímo v kódu componenty, ale bohužel bez úspěchů. Jelikož tento problém řešilo přepnutí IE8 do kompatibilního zobrazení, nakonec jsem nad navigační lištu vložil upozornění pro uživatele, aby tak učinili.

Bohužel toto řešení nebylo optimální, a protože se většina uživatelů nemohla po webových stránkách pohybovat, opouštěli je.

S příchodem IE9 se situace o trochu zlepšila, neboť se mi začalo menu zobrazovat správně i s položkami submenu, ale pokud nepřepnu opět prohlížeč do kompatibilního zobrazení, nelze na tyto rozbalené položky kliknout. Po najetí na hlavní položku se mi správně rozbaluje submenu, ale toto vydrží rozbalené pouze cca 2 vteřiny a pak se samo zase zavře. Vyjímku tvoří vždy poslední položka jednotlivých submenu, na kterou, když rychle najedu myší, než se stihne submenu zase zavřít, zůstává funkční.

Popisovaný problém můžete vyzkoušet na http://www.aquacoolers.com ...

Ještě jeden poznatek ...

Pokud otevřu stjnou kopii stránek přes Visual Studio uloženou na mém lokálním disku, tak je vše funkční.

Rád bych tnto problém už konečně odstrnil a tak

předem děkuji zapomoc

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dělal jste debug,odkrokoval jsem si co se děje v rámci prohlížeče nějakým HTTP debugerem (např Fiddler),zjišťoval jste co mění v rámci interpretace HTML IE browserem,přepnutí do kompatibilného módu,odkazy týkající se hotových řešení pro menu v .Net pod IE8 potažmo IE9,zjistil jste vůbec něco konkrétního?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nějak nemůžu přijít na to, kde vidíte problém? Mě to v IE9(WIN7) funguje normálně..., Kde to však nejde vůbec je Firefox a Google chrome. Ladil jste aplikaci i pro ostatní prohlížeče nebo jen pro IE?

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback