Padání aplikace bez jakékoliv hlášky   otázka

Offtopic

Zdravím,

Kdysi dávno jsem udělal aplikaci (ještě ve vb6). Ale jedno dne začala padat bez jakékoliv hlášky (i když nic nedělal). Tak jsem to kompletně přepsal do VB.Net. Výsledek je stejný. Na některých PC to padá a na jiných (třeba mých) to běhá bez problému. V událostech žádná zpráva o problému. Vypadá to že něco sestřelí moji app. Zajímavý je když program přejmenuju tak zase chvíli běží dokud nezačne padat. Dál je docela zajímavý i to že když vytvořím jednoduchou aplikaci (jen okno nic víc) a pojmenuju ho stejne jako aplikaci která padá tak padá taky (jako kdyby si systém z nějakého důvodu řekl 'ty máš prostě smůlu'). Zkoušel jsem i na problemitcká pc nainstalovat studio a udělat komilaci přímo tam ale skončilo to tak že padlo i studio (při suštení kodu ze studia). Stalo se to taky někomu? Ví někdo co s tím? Prosím prosím.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Jako první bych hledal příčinu v nějakém idiotském antiviru, nebo podobném "ochranném" prostředku...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

To mě taky napadlo. Musím počkat na našeho ITguru aby mi ho deaktivoval (máme na heslo). Nicméně používáme jeden a ten stejný. Ale padá to i na počítačích (virtuálnich) kde není žádný antivir. Protože to už je delší dobu tak si jen vzpomínám že se to začalo dít po nějaký zmeně v nastavení sitě. Samozrejmě touto změnou to nemohlo být (dle našeho guru) ale jen jedině a pouze mnou (což taky může být) ale absolutně nevím čím bych to mohl ovlivnit. V tý aplikaci není nic zvláštního (načtou se data z databaze, zpracují se a pak zobrazí). Kromě toho to padne i když to spustím a nechám být (nic se ještě nečte) a do 30s je to dole :-(.

Počkám tedy na deaktivaci a dám vědět.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Síť... Není to náhodou NOD32?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

yes sir

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Klasika. Ten hnůj nám dělal neustále problémy kdykoliv jsme v našich projektech použili cokoliv síťového, namátkou .NET Remoting (v dobách, kdy ještě nebylo WCF). Administrátor to několikrát neúspěšně zkoušel nastavit tak, aby to nedělalo problémy až jsem se nasral a odinstaloval to.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

hmmm, zkusim to. Zatim dik. Nejspis se jeste ozvu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nevím, jakou verzi NOD32 jste měli Vy, ale my jsme měli problémy se sítí pouze u použití verze "smart security", bo je tam strašně moc nastavování v jeho vlastním firewallu. U verze "antivirus" je vše OK...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

zda se ze problem je vyresen (musim to zaklepat na svou dubovou hlavu). Zda se ze ma aplikace byla v pravidelnych intervalech sestrelovana procesem 'TCPService.exe'. Tam kde nebyl tenhle program tak to bylo OK. Jakmile byl tak to bylo v ... Na netu se vetsinou pise ze to je malware. NOD32 ho ale ignoruje :-(. Nevi nekdo co je to za 'svinstvo'?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback