komunikace -> klient - server +mssql   zodpovězená otázka

VB.NET

Zdravim, chtěl bych Vás poprosit o menší příklad mezi komunikací klient - server - mssql

potřebuji totiž udělat registraci, kde se klient registruje, data se odešlou na server, server je zpracuje a pošle mysql

sice jsem si tu pročetl pár článků o tcp/ip a mssql, avšak této problematice, se nevěnuji takovou dobu, abych psal něco z hlavy a tak Vás prosím o pomoc, stačí mi pouhý jednoduchý příklad, z kterého bych to pochopil.

abych se přiznal používám MYSQL, MSSQL jsem psal, jelikož vím, že s ním pracujete, a věřím, že v kódu se to nebude až tolik lišit, to už si snad upravím.

Děkuji všem předem za odpovědi

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tento dotaz je tak obecný, že se na něj nedá nějak konkrétně odpovědět.

Co se týče architektury, tak bych řešil spojení klient-server pomocí .NET Remoting (nebo WCF) a server-sqlserver pomocí klasického OLEDB/ODBC.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

v tom případě bych se chtěl zeptat zda na .Net Remoting plánujete nějaký článek.

Děkuji

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Na .NET Remoting momentálně ne, ale v případě zájmu by se o tom dalo uvažovat.

Jinak vyčerpávající informace na toto téma naleznete na webu MSDN:

http://msdn2.microsoft.com/en-us/library...

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

dobře děkuji, snad pomocí těchto informací dám něco dohromady. O článku zauvažujte, ale ten už pro mne stejně bude zbytečný, do té doby to snad vyřeším :-)

ještě jednou díky

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

omlouvám se, zapomněl jsem se přihlásit

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback