Prehladávanie databázy   otázka

VB.NET, WinForms, Databáze

Mám databázu v accssese s niekolkými stĺpcami. na formuláry mám zopár textboxov a celé tom mám prepojené s tou databázov. Mám tam jeden ComboBox ktorý by som chcel spraviť aby pri písani do toho ComboBoxu mi prehladávalo určitý stĺpec v databáze a hneď mi to ponúkalo niejaké texty ktoré sa začínajú na to písmeno alebo písmena ktoré som tam napísal. Niečo podobné ako keď píšete do intenet explorera web stránku a keď ste ju už navštívili, tak vám ju vypíše.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zkuste se zaměřit na vlastnosti Vašeho Comboboxu "AutoCompleteSource" a "AutoCompleteMode". Dokonce jsem přesvědčen, že v nějakém článku tady o tom byla zmínka, ale bohužel jsem to teď v rychlosti nenašel.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

To je dobrá rada ale stále neviem ako to mám spraviť aby to prehladávalo v accsses databáze.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback