webka   otázka

VB.NET

Dobrý den prosimvás mám problém,mohl by mě někdo navést správnym směrem? Potřebuji aby má webkamera udělala fotku po určené době...třeba každých 5 vteřin,a obrázek uložila a potom jej rozebral program na pixely a porovnal je jestli je někde shoda se vzorkem s odchylkou ale to později.Momentálně řešim problém jak "pošťouchnout" webku aby udělala snímek který uloží (další by se přepsal takže pod stejnym názvem,chci vždy jen aktuální snímek) poradíte jak na to?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zkuste tento příklad:

http://www.codeproject.com/KB/dotnet/wia...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Děkuji,sice je má angličtina slabá ale pokusím se z toho něco vyplodit.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

tak jsem si to zkusil přečíst a kouknul na zdrojové kody ale stále nerozumim principu :o(

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nechápete princip nebo vám to nefunguje?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

No problém se nachází někde mezi tím,princim moc nechápu(jsem člověk učící se často názorností) a navíc se mi včera velmi podivně zhroutil počítač a tak mám 2 OS (XP) na jednom HDD k mé smule v tomto novém mi ten projekt nejde otecřít a přitom nevim proč...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback