DBF   otázka

VB.NET, Databáze

Mám staršiu aplikáciu urobenú ešte vo VB6 na prezeranie súborov DBF s Visual FoxPro alebo DOS FoxPro. Na win7 32 bit alebo starších OS mi to pracovalo bez problémov, teraz som prešiel na win8 64 bit. a program mi začal vypisovať chybu v okne s názvom "Adodc1" - Microsoft - Správca ovladačov ODBC - Názov zdroja údajov sa nenašiel a nieje určený nijaký predvolený ovladač. Následne vznikne chyba č. 2147467259 a program spadne. Na starších OS stačilo nainštalovať WFP Ole DB provider a program pracoval korektne. Teraz to nepomáha. Nemá z Vás niekto skúsenosti s týmto problémom ?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Řešilo se zde nejméně 3x. Kompilujte aplikaci jako x86, ne AnyCPU.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

x86 to sa dá kompilovať vo VS.net, ten program je v starom VB6.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Z časových a finančných dôvodov nemá význam to urobiť vo VB.net, inak ten program pracuje ako celok bezchybne toto je jediný problém ktorý sa mi podarilo za 3 mesiace zistiť.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback