PDF   zodpovězená otázka

VB6/VBA

Nepozná niekto nejakú free komponentu ktorá by z VB6 umožnila vytvoriť jednoducho PDF súbor ? (čiary texty obrázky) Za pomoc vopred Ďakujem.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Obávám se, že v dnešní době .NET platformy a omezených možností Visual Basicu 6.0 budete takovou komponentu (ještě k tomu freeware) shánět velice těžko...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Hľadal som niekoľko dní našiel som ale všetky boli komerčné teda za peniaze. Radšej som sa spýtal niekto môže mať odložené niečo doma z dôb minulých. Teoreticky by som to mohol prerobiť aj do .NET ale takú komponentu som tiež nenašiel možno som aj niečo prehliadol neviem totiž po anglicky...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Hm. Jen první dotaz na Google mi našel přibližně 78 000 000 výsledků. Mezi stovkami freeware a open source komponent můžete použít třeba toto:

http://www.pdfsharp.org/PDFsharp/

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Google je prvé čo skúšam... Prešiel som minimálne 300 odkazov všetky komponenty čo za niečo stáli boli vždy free (za peniaze) alebo trial a.p prípadne robili niečo iné ako som potreboval.

Po 3 dňoch som to vzdal a napísal sem.... Ale aj tak ďakujem za pomoc teraz sa musím rozhodnúť či sa mi to celé z vb6 vôbec bude chcieť prepísať do vb net (600 chýb a rôznych varovaní po konverzii do vb net)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Poprosím ešte o radu na tú istú tému vb.net poznám len veľmi málo .. Bolo by možné urobiť vo vbNET napr. z tohto PDF Sharpu dll a použiť ju vo VB6 na vytvorenie PDF ?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ne, to by možné nebylo. Ale samozřejmě existují postupy jak .NET knihovnu použít ve Win32 aplikacích přes COM rozhraní ale je to poměrně komplikovaná záležitost.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Žiaľ PDF Sharp mi netlačí diakritiku na niektorých písmenách možno sa dá niekde v zdrojákoch nastaviť kódová stránka ale žiaľ o jazyku C# neviem vôbec nič. Mohli by ste mi napísať čo ste do Googlu zadali že Vám našlo toľko free alebo open source komponentov ?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback