Spuštění VB bez instalace   zodpovězená otázka

VB.NET

Dobrý den. Nevíte jestli bez nainstalování vb do počítače můžu spustit vb ? Ptám se proto, protože na jeden počítač chci nějak spustit vb, ale nemůžu na něj nic instalovat. Pokud někdo ví jak na to, helpněte. Díky

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nejprve helpněte vy s tím, co myslíte nainstalováním vb a spuštěním vb a proč nemůžete nic instalovat.

Přečtěte si alespoň začátek ze "Začínáme"

http://vbnet.cz/kategorie--12.aspx

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nemůžu vb instalovat, ne proto,že by mi to nešlo, ale že to mám zakázaný. A to s tim instalováním: Chci aby šlo NĚJAK spustit vb, aniž by byl na počítači nainstalován ( v program files nebyla složka "microsoft visual studio 2008").

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pak existuje jeden krajní způsob jak toho docílit, a sice nainstalovat vb na flešku, jenže pořád zůstanou zápisi v registrech apod.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

To jsem sice udělal, ale když spustím vb z flašky, hodí mi to hlášku, že 1 nebo víc souborů chybí ( nebo tak něco ). Takže fakt nvm jak na to :C

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ani se nedivím, VB přeci jen není software, který by byl určen k používání bez instalace, takže se obávám, že Vám není jak pomoci.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

OK, jsem si to myslel no. Tak dík všem za pomoc.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

existuje vb6 portable, ma asi 6mb, ale neni to legalni cesta

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback