Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 > >>

Volání webových služeb

Dobrý den. Opět jsem v koncích. Neumím to popsat jednoduše, takže se omlouvám za &quot;elaborát&quot; Všude si čtu, jak primitivní je využívat webové služby a jak se k nim připojit, ale mně to prostě nejde. Ve Visual Studiu si připojím novou Web Referenci na dodavatele (dejme tomu pojmenuje...

VB.NET

7 odpovědí
 
02.03.2010 8:45

anonym

Napady co programovat

Rad bych se naucil programovat v C#, ale problem je ze nevim co programovat, vubec nemam sajnu a docela by se mi hodilo vytvorit nejaky muj referencni projekt/aplikaci. Mam znalosti programovani v ruznych jazycich, OOP, atd... Rady at programuju matematicke ulohy prosim smerujte na zacinajici p...

Offtopic

8 odpovědí
 
02.07.2008 11:53

Aleš Kubátko

Prerabat/Vytorit novu aplikaciu?

Dobry den, mam dotaz skor je to tak vseobecny a nie konkretny dotaz. Vytvoril som si aplikaciu na ktorej som sa ucil aj programovat aj nove veci ... Teraz po nejakom casa som sa opat k aplikacii vratil, s tym ze by som tam pridal to alebo tamto. A tu nastava kamen urazu. Zistujem, ze v...

Architektura

4 odpovědí
 
18.04.2008 5:13

Petr Zajíc

FormView

Zdravim mam takovej mensi problem. Nevim jak nastavit v C# u FormView v ItemTemplate viditeldost Buttonku Edit. Potrebuju aby toto tlacitko vylo viditelne pouze tehdy je li uzivatel on-line. Jinak by nemelo byt videt.

C#, ASP.NET WebForms, Komponenty

1 odpovědí
 
17.04.2008 11:48

Tomáš Herceg

FormView a formátování textu

Dobrý den, něják nemůžu přijít na to jak přistupovat k jednotlivým textboxů, které jsou ve formViewu (jsou 2 - nadpis a příspěvek). Chtěl bych na svojí stránce upravit vkládání příspěvků tak, že nad formView umístím pár tlačítek na formátování textu (nový řádek, tučně a kurzíva) a mělo by to fung...

ASP.NET WebForms

4 odpovědí
 
17.04.2008 11:43

Tomáš Herceg

Label, ale zobrazený ve svislém směru.

Prosím o radu, zda lze text (např. Label) zobrazit ne ve vodorovném, ale ve svislém směru. Programuji ve VB6. Děkuji za radu.

VB6/VBA

3 odpovědí
 
17.04.2008 8:18

anonym

Databazova aplikacia

Caute nemohol by niekto dat dokopy nejky strucny navod, kotry by popisoval tvorbu nejakej jednoduchej db aplikacie(vkladanie dat, editovanie, mazanie atd.) Vdaka Cujan

Databáze

4 odpovědí
 
16.04.2008 15:11

Petr Zajíc

Námět na článek - dokumentace aplikace

Dobrý den, předem se omlouvám pokud tady takový článek už je, ale já jsem na něj bohužel nenarazil. Myslím si že by bylo přínosné napsat článek o tom, jak se správně píše dokumentace a dělají vývojové diagramy k aplikaci. Já si k aplikaci sice pozámky dělám, ale nevím jestli obsahují všechny in...

Offtopic

6 odpovědí
 
16.04.2008 8:17

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

"Třídění" textového souboru

Samozřejmě vím, že textový soubor třídit nelze, ale potřeboval bych při převodu .txt do databáze číst ten &quot;texťák&quot; od posledního záznamu k prvnímu. Mám nějakou šanci nebo jsem odsouzený k převodu do databáze a teprve potom k třídění (DESC) už v databázi?

VB.NET, I/O operace

2 odpovědí
 
15.04.2008 21:21

Zdeněk Pilný

čeština v asp.net

Prosím o radu: Chci z obsahu TextBoxu1 vytvořit textový soubor takto: Poučte mě někdo, v jakém kódování češtiny bude soubor vytvořen a jak upravit výše uvedený kód, aby čeština vzniklého souboru dos.txt byla v Latin2 pro DOS. Díky moc

VB.NET

2 odpovědí
 
15.04.2008 19:49

anonym

Redakcni system - tutorial

ahoj, mam dotaz jestli nekdo nevi o tutorialu na tvorbu jednoducheho systemu v ASP.NET s vyuzitim napr wysiwyg editoru. Pokud by nekdo neco mel tak prosim napiste. Ja nasel jen na www.nidzo.cz (bohuzel nedokonceny) nebo ruzne starterkity, ktere ovsem moc nechapu protoze jde o jiz hotovy produk...

ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC, Komponenty

5 odpovědí
 
15.04.2008 8:37

Zdeněk Pilný

Microsoft Visual Basic 2008

Caute stiahol som si Microsoft Visual Basic 2008, a mam trochu chaos v tych verziach VB, je tento VB .NET? alebo nie? Ak nie co ej vlasten VB .NET? vdaka

VB.NET, Visual Studio, Offtopic, VB6/VBA

2 odpovědí
 
14.04.2008 22:53

Tomáš Herceg

Problém se spuštěním aplikace na některých PC

Dobrý den, mám problém se spuštěním aplikací. Ve firmě si teď udělali nový image windows a na něm nejdou spustit moje aplikace (psáné ve Visual Studiu 2005). .Net framework 2 tam je nainstalován, ale i přesto některé aplikace nejdou spustit vůbec a ty ostatní se nepřipojí na sql server. Píše ...

VB.NET

4 odpovědí
 
14.04.2008 13:59

anonym

Pozicia v kolekcii

Zdravim vsetkych,prosim Vas nevie my niekto poradit ci sa da do kolekcie pridavat hodnota i na urcite miesto alebo je to stale len pozicia+1.priklad:potreboval by som z kolekcii vybrat hodmotu na pozicii 3 a nasledne ju na tu istu poziciu i vratit.diky Edo.

VB.NET

11 odpovědí
 
13.04.2008 20:02

Ondřej Linhart

TCP - posílání textu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak přes TCP poslat text. Konkétně mám richtextbox1 a richtextbox2. Když kliknu na mé vytvořené tlačítko &quot;Odeslat&quot;, chci aby se mi odeslal text richtextboxu1 do richtextboxu2 připojeného počítače. Už jsem četl články o TCP spojení a posílání dat, ale bohu...

VB.NET

4 odpovědí
 
13.04.2008 19:21

anonym

ConnectionString

Dobrý den, prosím o radu, jak správně zapsat connectionstring. Pokud si jej vyklikám, tak samozřejmě funguje, ale když si jej píšu čistě kodem, tak se vs studiu nelíbí zpětné lomítko v názvu zdroje &quot;\&quot; (unrecognized escape sequence). vygenerovaný string, který v kodu nefunguje: Data...

Databáze

1 odpovědí
 
13.04.2008 14:21

Tomáš Herceg

PHP skript

Dobrý den, mám tento kód který z databáze načte seznam elektráren, u každého řádku se vytvoří odkaz smazat a upravit, po kliknutí na odkaz smazat by se měl smazat řádek u kterého se vyskytuje odkaz, ale mám problém s tím, že se mi do odkazu nevloží id a tudíž není co mazat.To samé je i u odkazu ...

Offtopic, HTTP/HTML

3 odpovědí
 
12.04.2008 15:35

anonym

outlook adresář .wab

Zdravím, potřeboval bych ve své aplikaci přistupovat k adresáři Outlooku s příponou &quot;.wab&quot;. Zatím se mi nedaří ten soubor &quot;přečíst&quot;, poradíte mi někdo? Děkuji

VB.NET

3 odpovědí
 
12.04.2008 14:45

František Hůle

Podmienka závislá na type

Chcel by som sa spýtať, aký je najčistejší spôsob testovania, či je nejaká premenná určitého typu? Konkrétne potrebujem zistiť, či prvok z System.Collections.ArrayList je typu Integer alebo typu string. Obsahuje totiž buď e-mailovu adresu alebo kód užívateľa. Ďakujem.

VB.NET

7 odpovědí
 
11.04.2008 20:04

Václav Antošík

Event navracenící mnou vytvořené objekty

Potřebuji poradit. Mám knihovnu s funkcemi a události s ní spojené. Příklad knihovny: Vlastní program by k ní měl přistupovat asi takto: Jde mi o to že funkce nevrací standartní envent(e , sender), ale data zpracované funkcí. Pokud dimenzuji pole pro 10 objektu tak nejsem schopnej ...

VB.NET, Algoritmy

7 odpovědí
 
11.04.2008 16:19

Škývara Pavel

<< < 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback