Web browser ve VB.NET   otázka

VB.NET, Komponenty

Ahoj,

mám takový problém. Použil jsem webový browser co je ve VB.NET. Jak do něj nastavit lokální HTML soubor vím, ale potřeboval bych aby, bud byl ten html soubor uz soucasti zkompilovaneho exe souboru, nebo aby ho EXE soubor umel nacist na jakemkoliv PC. Díky MaFy

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Pokud by byl ten HTML soubor součástí Resources (v exe souboru), musel by se stejně dočasně někam zkopírovat, protože komponenta WebBrowser musí mít k dispozici fyzický soubor.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

A jde udelat alespon to, ze by se vzdy nacetl s aktualniho umisteni, tj. z umisteni kde je i exe soubor?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dáte-li do WebBrowseru URL adresy na fungující stránky, zobrazí se bez ohledu na místo jejich umístění.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

To jo, ale ja to potrebui tahat z lokalu, a potrebuji, bay to chodilo na ruznych PC.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Samozřejmě to jde udělat. Jak zjistit složku ze které byla aplikace spuštěna se tu řešilo už několikrát...

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Vite, ja jsem zacinal ve VB tusim ve verzi 5. Tato .NET verze je uz o necem jinem a ja se nejak nechytam. Poteboval bych radu. Pracuji na takove veci. Delal jsem jednu takovou malou aplikaci v javascriptu a HTML Oteviralo se to v IE. Alenastal problem ze zadavatelovi se nelibi to explorerovske okno. Tak me napadlo, je to tedy prasarna, ze proste udelam ve VB okno, pres nej dam webbrowser a do nej nahrau ten HTMl soubor. Psat v C s mi to nechce, protoze bych musel pouzit placenou knihovnu a to by prekrocilo rozpocet. Proto zadam o radu. Potreboval bych presny postup. Prosim.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pokud chcete psát programy profesionálně (myslím za peníze), pak se musíte víc snažit, než žádat přesný postup a v tom nic nemění závěrečné "prosim". Celý přesný postup na zdejším webu existuje, stačí hledat - "bez práce nejsou koláče"! Celý váš problém je práce na pět minut.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pokud chcete udělat takto triviální věc, vůbec nebudete potřebovat žádný Visual Basic ani jiný podobný programovací jazyk. Zřejmě jste nikdy neslyšel o HTML Application, což je aplikace založená na HTML běžící v Internet Exploreru s plným oprávněním. Takováto aplikace vůbec nemusí zobrazovat okno prohlížeče, používá ho pouze jako hostitele. Řešení je to jednoduché a ve vašem případě maximálně efektivní.

http://msdn2.microsoft.com/en-us/library...

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback