webhosting   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Dobrý den, chtěl bych se zeptat přítomných jestli by mi někto neporadil nějaký FREE webhosting (asp.net 2.0). Popřípadě jak dostat své vytvořené stránky na web.Mockrát děkuji.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

http://www.aspweb.cz/Default.aspx

Přístup je tam možný přes FTP, WebDAV nebo FrontPage Extensions.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Docela dobré freehostingy jsou www.qsh.cz a www.aspone.cz .

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Dobrý den chtěl bych vas porposit o radu.Chci dát své stránky na freehosting aspone a pokaždé když vše nahraji podle návodu tak se mi zobrazí hlaska ze dana tabulka, ktera se ma na strance po spusteni zobrazit neexistuje. Tak jsemse chtěl zepta jestli by jste mi někto neporadil čím by to mohlo bejt.

Děkuji za radu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

No, asi by to chtělo, abyste sem poslal text té chybové hlášky. Jinak asi těžko můžeme z tisíce možností uhádnout tu jednu, proč to nejede.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Diky za ochotu už jsem to vyřešil. Ale chtěl jsem se zeptat jak naimportuji mou databázi na server. Při freehostingu u aspone. Diky za radu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nedalo mi to a napsal jsem o tom článek do blogu ( http://www.vbnet.cz/blog-clanek--113-jak... ), protože těchto dotazů je mraky. Obecný návod pro všechny hostingy neexistuje, ale kdybyste se trochu namáhal prohledat web aspone.cz, našel byste tohle: http://wiki.aspone.cz/Datab%C3%A1ze .

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Mockrát děkuji.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Mám ještě jeden takový dotaz. Jestli jsem dobře pochopil z vašeho článku, tak při vložení databáze s uživateli která se vytvořila v asp.net (ASPNETDB)na server je nutné vytvořit všechny uživatele znovu. Pochopil jsem to správně?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

No, je možné se připojit do databáze a změnit uživatelům ten AppKey, ale vzhledem k tomu, že s předpřipravenými providery nedělám a používám ty Altairovy, tak si už nepamatuji, jak se to dělá. Já jsem vždycky vytvořil uživatele znovu.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Mockrát děkuji za super članek ohledně webhostingu. Omlouvám se že vás porád otravuji, ale mam ještě tajovej menši problem vytvořím si ve visual web developeru uživatele jen jednoho přiřadím mu práva, aůe nemůžu se k němu na potom připojit. Respektive doteď to slo ale jakmile jsem pridal uzivatele navic tak se uz neprihlasim ani na jednoho ze dvou vytvořených uživatelů. Nevíte čím by to mohlo být? To samé se mi stalo i na stránkách umístěných na webu. Nejprve jsem vytvořil uživatele nového a po vytvoření byl se hned připojil, ale jakmile jsem se odhlásil a opět se pokusil přihlásit tak už mě to nepřihlásilo. Mockrát děkuji. Nezlobte se že vás pořád obtěžuji.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

To je velmi divné, kdyžtak se v nějakém nástroji (měl by to umět i VWD) podívejte na databázi do tabulky uživatelů, jestli tam ti uživatelé jsou.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tuto možnost jsem už kontroloval ale uživatelé tam jsou normálně vytvoření. Vůbec mě nenapadá co s tím jestli není treba nejaký problém na stránce pro logování.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

CHtěl jsem se jeste zeptat jestli nahoou na mistnim blogu není něco napsáno o vytváření uživatelů v ASP.NET Confirution, nebo jestli alespoň nevíte o nějakých stránkách kde by to bylo popsáno. Nejspís v něčem dělám chybu. Děkuji.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

CHtěl jsem se ještě zeptat ve web configu pro napojení stránky s loginem stací vlozit jenom tuto cást kódu nepletu li se.

<authentication mode="Forms">

<forms loginUrl="~/login.aspx" />

</authentication>

Nebo je potreba jeste neco jiného pro funkčnost?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tohle by mělo být správně a mělo by to také fungovat, nikdy jsem podobný problém nezaznamenal.

Příští týden, jestli budu mít čas, zkusím napsat další díl seriálu o ASP.NET, kde bych se na problematiku práce s uživateli podíval a podrobně ji popsal s použitím vestavěných providerů.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback