Uložení do souboru HTML   zodpovězená otázka

VB.NET

Zdravím mágové VBNka, potřeboval bych poradit v tekovém oříšku. Vytvářím formulářek pro uživatele, kteří do něj zadají nejaké info a on by jim měl vygenerovat osobní stranku, vše už mám ošefované, jen mě zlobí zápis do souboru, neboť potřebuju jim tuto stránku uložit na local jako klasické htmlko. Jde o to, že hledám příkaz, za který bych si mohl pohodlně vložit veškeré standartní příkazy HTMLka a CSSka, tak aby mi to prošlo ve VBN abych se nemusel štván s počtem "uvozovek:-)

Pokud by mi někdo poradil a nemusel bych to dělat přes write, či print byl bych vděčný.Mějte se.....

IT lama zdravi :-)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zdravím,

dost dobře jsem nepochopil co potřebujete, ale vytvořit HTML soubor / pokud nepoužijete nějakou externí knihovnu / lze buď skládáním Stringů nebo vytvořením LinqElementu a jeho následnou konverzí na String (ve VS 2008):

Dim Kod As String = <html>
                        <head>
                            <title><%= TextBox1.Text =></title>
                        </head>
                    </html>.ToString

To je příklad, který stvoří zdroj prázdné stránky s titulkem odpovídajícím hodnotě vlastnosti Text komponenty TextBox1.

A nebo můžete použít třídy jmenného prostoru Xml pro vytváření XML dokumentů, které jsou podle mého názoru moc šikovné.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Můžete buď použít XmlTextWriter nebo HtmlTextWriter, který je v knihovně System.Web. Záleží ale, co přesně potřebujete a co od toho očekáváte.

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback