Kniha   zodpovězená otázka

Offtopic

Dobrý den, nevíte kde by se dala stahnout kniha Microsoft Visual Basic 2008 nebo 2005 v PDF zdarma???

nahlásit spamnahlásit spam -3 / 3 odpovědětodpovědět

A nevíte, kde na náměstí rozdávají zadarmo čokoládu nebo Harley Davidson?

Pokud chceš knihu, je nejlepší si ji koupit, těch pár korun tě nezabije.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Až na to, že ona stojí 1000kč...

nahlásit spamnahlásit spam -2 / 2 odpovědětodpovědět

Život je krutej.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Pokud ta kniha stoji 1000 Kč. Tak si kupte knihu Visual Basic.Net krok za krokem. Stoji 500 Kč.Je v ní hodně informací. K tomu je přiložené CD (se zdrojovými kódy aplikací + instalace VB 2005)

nahlásit spamnahlásit spam 3 / 3 odpovědětodpovědět

A když ukradnete Ferrari, omlouvá vás to, že je moc drahé?

Konkrétně na tomto webu máte patnáctidílný seriál pro začátečníky, kde se krásně můžete naučit základy programování. A i dalších informací zdarma je dost a dost, stačí jenom hledat. Je naprosto zbytečné shánět knihy v PDF, doporučuji vám nejdříve zkusit seriál na tomto serveru a pokud vás opravdu programování chytne, pak se určitě vyplatí do té knihy investovat. A konkrétně o VB.NET jsou i daleko levnější knížky.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Seriál VB.NET jsem už skusil a opravdu mi moc POMOHL, ale chtěl bych všechno pohromadě a né prohledávat stránky a tam hledat to a tam zase to.

A když už jsme u toho bude seriál ještě pokračovat? Moc se mi líbí a je škoda v něm nepokračovat.

nahlásit spamnahlásit spam 4 / 4 odpovědětodpovědět

No, základy programování seriál už víceméně pokrývál, teď se pokračuje seriálem o algoritmech, zatím je první díl, na další si budete muset počkat.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

1000Kč za knihu kde máte vše pohromadě a která Vám (dle Vašeho názoru) usnadní programátorský život není opravdu tak moc. Ale upřimně pochybuji že by jste tam měl "Vše" pohromadě. Takové knihy samozřejmě existují, ale bývají v angličtině a cena se pohybuje trošku jinde (půjdu na školení C# a jako pomůcka pro výuku je doporučené zakoupit si knihu od Microsoftu kde je téměř "vše" popsané. Cena je cca 6500Kč )

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

No tak to bych chtěl vidět knihu, která by stála 6 500 Kč. Možná tak nějaký MCPD Kit (materiály pro přípravu na zkoušku MCPD) nebo nejzákladnější předplatné MSDN.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

S MCPD Kitem jste se trefil docela přesně :). Jsou to pálky.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Bohužel teď nevím jak se ta kniha přesně jmenuje. Jen že ji vydal Microsoft. Za 2 týdny jdu na školení takže až tu knihu budu mít můžu sem o ní hodit nějáké info:)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Prozradíte nám o jaké jde školení?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Je to týdení školení C# a pořádá ho firma Gopas. (ale stejné školení je například i pro VB)

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Zajímá mě úroveň těchto školení, plánuji toto školení http://www.gopas.cz/DetailKurzu.aspx?IDK...

a tak bych rád věděl, jestli jsou dobří nebo jestli se mám poohlédnout po jiné školící firmě.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Po absolvování školení Vám mohu dát vědět jestli to za to stojí. Ale obecně firma ve které pracuji dlouhodobě spolupracuje s touto firmou, takže počítám že to je na základě nějákých referencí od lidí kteří tam nějáké kurzy absolvovali.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

OK, dejte pak prosím vědět... díky moc.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

My sme mali od Gopas.sk skolenie programovacieho jazyka, 5dnovy kurz bol skrateny na 3dni, neviem ci to bolo na zelanie nasej firmy ale bolo to citit, napr. na case ktore sme mali na cvicenia, kde sa nauci asi najviac praxe, inak uroven vykladu bola dost vysoka a pristup prijemy, hoci prezentacie (napisy) boli v anglictine, co trochu uberalo na jasnosti, takze stale nove terminy-technologie, a hovorene slovo nad zdrojakmi premietanymi, kratke spekulacia nad kodom, obcas odskoky do fungovania kompilatora a pamate, potom asi 30-60minut prace v aplikacnom prostredi s anglickymi navodmi a postupmi na predpripravenych zdrojakoch, celkovo asi 12 praktickych zastaveni o 2-3 prikladoch

teda rychly prehlad o syntaxi, moznostii zapisu, technologiach, moduloch, upozornenia na caste chyby a problemy zapisu, jedna hruba kniha do firmy s CD, v an, ktora zhrnuje kurz

vysledok, urcita predstava o jazyku, jeho moznostiach, zopar osobnych praktickych skusenosti, a vedomie ze v pripade potreby cohokolvek z toho, bude nutne osobne studium helpu a MSDN, pretoze ked je toho vela noveho, vsetko sa to aj tak zleje v mierne nejasny tvar,

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Od Gopasu jsem si dal většinu školeni na Windows server 2003 a ke každému je kniha za 6500 :) Defakto je to jen takový průvodce školením s plno příkladama, ale obsahově od toho nečekejte nějakou knihu! Tak jsem zvědavej jesti C# bude opravdu nějaká plnohodnotná učebnice, nebo to bude taky takový obsáhlejší manuál se spoustou příkladů :)

Bouda

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dobrý den, už jsem konečně na školení C# takže můžu poskytnout info ke zmíněné knížce. Vydavatel je Microsoft a jmenuje se to: "Microsoft Official Course 2124C Programing with C#" je to pořádně velká a silná bichle:)Jedná se o průvodce školením kde je spoustu příkladů (přesně tak jak tu už zaznělo) :) Co se týká kvality kurzu nemůžu prozatím posoudit, jsem tu první den. Ale zatím to vypadá slibně:)

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět

Nevíte kde by se dala sehnat nějaká kniha o programování vb.net? Nemusí být zdarma.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Já sem si zakoupil knihu Visual Basic 2005 krok za krokem ,stála mě 469 Kč , ke knize je přiložené CD se zdrojovými kódy aplikací.Kniha je naprosto srozumitelná.Takže můžu doporučit.Navíc na konci knihy je pár stránek věnováno ASP.NET

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

http://www.paperbackswap.com/book/detail...

$19.99

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

tak po letech by mě to také zajímalo, protože bych si ji rád přečetl ale bohužel není možné ji nikde sehnat a dotisk určitě už nikdy nebude...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

http://knihy.cpress.cz/microsoft-visual-...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback