otevreni xls   otázka

C#, Office

Dobry den uz jsem tu dlouho nebyl, ale jelikoz jste mi jiz nekolikrat pomohli pokusim se nastinit muj problem. Mam pridan do projektu xls dokument a chtel bych ho otevrit, u txt dokumentu mi toto normalne funguje, nevim z jakeho duvodu mi to nefunguje u xls dokumentu.

Zde je kod pro otevreni dokumentu:

Application myapp = new Microsoft.Office.Interop.Excel.Application();
Workbook wb = myapp.Workbooks.Open("Test.xls",                                                  CExcelConstanten.UpdateLinks.DontUpdate,                         CExcelConstanten.ReadOnly,                                       CExcelConstanten.Format.Nothing,
"", //Passwort
"", // WriteResPasswort
CExcelConstanten.IgnoreReadOnlyRecommended,                      XlPlatform.xlWindows,                                            "", //Trennzeichen                                               CExcelConstanten.Editable,                                       CExcelConstanten.DontNotifiy,                                    CExcelConstanten.Converter.Default,                              CExcelConstanten.DontAddToMru,                                   CExcelConstanten.Local,                                          CExcelConstanten.CorruptLoad.NormalLoad);

Predem dekuji za jakekoliv odpovedi.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Zaprvé jste neuvedl ani verzi Office, ani verzi Visual Studia.

Zadruhé mi není jasné, co má být CExcelConstanten a XlPlatform, to určitě není nic standardního.

Zatřetí je vámi uvedený kód absolutně nečitelný.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

1)Visual Studio 2005

2)Office 2007

3)Objekt CExcelConstanten jsou moje constanty pro otevreni workbooks

Jinak jsem to zatim vyrisil timto zpusobem

string Path = AppDomain.CurrentDomain.BaseDirectory + "SQL_structur.xls";

Workbook wb = myapp.Workbooks.Open(Path,                                                   
CExcelConstanten.UpdateLinks.DontUpdate,                         CExcelConstanten.ReadOnly,
CExcelConstanten.Format.Nothing,
"", // Passwort
"", // WriteResPasswort
CExcelConstanten.IgnoreReadOnlyRecommended,
XlPlatform.xlWindows,
"", // Trennzeichen
CExcelConstanten.Editable,
CExcelConstanten.DontNotifiy,
CExcelConstanten.Converter.Default,
CExcelConstanten.DontAddToMru,
CExcelConstanten.Local,
CExcelConstanten.CorruptLoad.NormalLoad);
nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Můžete upřesnit co znamená nefunguje?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback