Micro framework na mini PC   otázka

C#

Zdravím,

miniaturizace pokročila a tak se snažím nahrát do mini pc Raspberry Pi Micro framework. Slibuji si od toho, že bude programovatelné přes C# . OS má mini PC Debian (verze Linuxu). Nedaří se mi ale Micro Framework do mini PC dostat. Je pravda, že s Linuxem mám minimum zkušeností. Nemá někdo radu nebo odkaz kam se podívat ?

S díky za každou odpověďˇ

Jan

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

.net mf by měl teoreticky běžet na každém armu, ale nejsem si jistý jestli je to uplně snadná záležitost. Pro vývoj na .net mf se využívá speciálních především na to uspůsobených zařízení (http://shop.microframework.eu/)...Obávám se, že budete mít problém s ovladačema atd...

Možná se zcela pletu. Tyto informace nabyl při snaze začít s podobnými záležitostmi. Rád se s vami podělím o zkušenosti: e-mail: oštřsžičt [zavinátor]outlook.com (odeberte české znaky).

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Jak už tu bylo řečeno, Micro Framework musí být do zařízení nahrán a musíte mít podporované ovladače. Je to podle všeho víceméně uzavřená platforma. To však neznamená, že neexistují různé portace.

Nicméně zpět k problému - nevím, jakým způsobem to celé uvnitř funguje, ale vzhledem k tomu, že každé takové zařízení má vlastní ovladače a řeší nové verze .NET Micro Framework vlastními aktualizacemi, tak to úplně jednoduché a univerzální nebude. Ohledně Raspberry Pi jsem našel (ale nezkoušel): http://blogs.msdn.com/b/laurelle/archive...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback