events   zodpovězená otázka

VB.NET, ASP.NET WebForms

Chtěl bych se informovat, jestli je možné najít vypsaný někde seznam událostí. Jedná se mi o to,že například potřebuju událost,která se zobrazí jen při prvním načtení stránky.

Například:

Protected Sub Page_PreRender(ByVal sender As Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Me.Load
.....

To je sice hezky ze se mi to vygenerovalo,nebo sem to někde opsal,ale potřebuji mít tyto události popsané co přesně znamenají a mít prostě nějaký seznam,co asp.net nabízí.

Prosim dejte info.

Diky

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Všechny události se spouští při každém načtení, první načtení poznáte podle toho, že Me.PostBack má hodnotu False, při odeslání stránky má hodnotu True.

Jinak doporučuji nastudovat, vytisknout a pověsit nad pracovní stůl tento plakát s životním cyklem ASP.NET stránky, je tam vše důležité: http://www.eggheadcafe.com/articles/o_as...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Jo díky,je to ok,ale je to jen nějaký seznam,který mi stejně nic moc neřekne.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Je to seznam událostí ve stránce v tom pořadí, ve kterém nastávají. Prokousat se tím už musíte sám, bez snahy a zájmu to ale nejde. Pečení holubi do pusy sami nelétají.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback