ASP.NET - VB.NET - Složky a menu   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Ahoj.

Prosím, potřeboval bych poraddit. Mám menu a potřebuju, aby se při Page_Load vytvořil seznam složek ve složce DATA_AD a v menu se přidala položka, který ponese název složky a bude odkazovat na soubor Default.aspx v dané složce.

Prosím poradte mi jak to mám udělat

Díky

P.S: odpovědi typu zkus google nebo si přečti nějaký články mi moc nepomůžou ...

nahlásit spamnahlásit spam -4 / 4 odpovědětodpovědět

Zaprvé jste dost dobře nepopsal, co chcete. Nejsem si jistý, jestli to chápu správně, takže se ptám.

Předpokládám, že máte ve své webové aplikaci složku DATA_AD a v ní je nějaká adresářová struktura. Vy chcete všechny složky uvnitř projít a vygenerovat z nich menu. Dále nevím, jestli chcete uvažovat i vícenásobné zanoření, že byste třeba měl složku DATA_AD/Projekty/Zakazky/..., nebo ve složce DATA_AD budou jenom složky a uvnitř nich už jen soubory, žádné další zanoření už nebude.

Jestli jsem to špatně pochopil, tak to račte vysvětlit znovu.

A tu P.S. doufám nemyslíte vážně, my tu nejsme pro to, abychom kdekomu řešili zadarmo jeho problémy, notabene když je ještě neumí kompletně a srozumitelně popsat. Zvlášť navíc když je líný použít vyhledávač nebo číst články a svými problémy otravuje komunitu lidí, kteří mají daleko důležitější věci na práci. Nemáme problém poradit s konkrétním problémem, ale aby sem někdo napsal, co potřebuje naprogramovat, a my mu předhodili kompletní zdroják, protože milostpán je líný číst články a naučit se to sám, to teda fakt ne.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback