Možnosti publikování aplikací   připomínka

Offtopic

Ahoj, moje trable (nebo lépe řečeno neznalost) ohledně publikování aplikací mě přivedla na myšlenku, že až autoři článků budou mít čas a chuť, mohli by napsat pěkný přehledný článek o možnostech publikování aplikací. Třeba jak vytořit instalační soubor pro koncového uživatele, co by měl a neměl obsahovat, jak publikovat aplikaci na lokální síti nebo na internetu, kde je jaký způsob publikování vhodný atd. Částečně tyto informace jsou obsaženy v jednotlivých článcích řešící konkrétní problematiku a také tady ( http://www.vbnet.cz/clanek--38-vyvojove_... ) , ale bylo by dobré mít to přehledně na jednom místě a rozebrané trochu více do hloubky. Pro zkušenější uživatelé je toto asi samozřejmost, ale myslím že se najde hodně uživatelů (včetně mě) kteří mají v této oblasti mezery. A pokud někdo například pracuje s příručkou o VB, tak tam toho také moc nenajde, protože tohle není věc jazyka, ale vývojového prostředí.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Jestli najdu trochu času, mohl bych o tom něco napsat. Ale v horizontu 14 dní to rozhodně nebude, nevím, kam dřív skočit.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Také mam stejý problém. Článek bych určitě uvítal.

Díky Bouda

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

NO, 14 dní již uplynulo :-).

Nicméně bych se rád přidal k námětu p. Dědka. Vývoj aplikace dá dosti práce a vyrobit kvalitní pro její instalaci např. ve VS 2008 není sranda. Zrovna to poprvé řeším, navíc komplikované o Crystal Reports a docela se potím a věčné pátrání po různých nastaveních a co to vlasně zamená mne docela zmáhá.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback