web.sitemap a ROOT   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je nějak možné pro aplikaci nastavit jako root jinou složku. Pro příklad uvedu:

Mám složku /aplikace(ROOT)/moje_aplikace

a potřebuji, aby ROOT byla složka moje_aplikace.

Při použití SiteMap je předpoklad, že soubor web.sitemap je v kořenovém adresáři, což způsobuje problém při použití SiteMap ve více aplikacích.

Problem by vyřešilo:

1.Změna kořenového adresáře

2.Změna nastavení serveru

3.Změna názvu souboru web.sitemap, ke kterému jsem však v aplikaci nenašel žádné nastavení

Děkuji. Spozdravem Ondřej Sýkora

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nastavení toho, kde a jak se bude soubor se sitemapou jmenovat, se dá provést ve web.configu. Přidejte do sekce system.web toto nastavení:

        <siteMap>
            <providers>
                <clear />
                <add siteMapFile="web.sitemap" name="AspNetXmlSiteMapProvider" type="System.Web.XmlSiteMapProvider, System.Web, Version=2.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b03f5f7f11d50a3a" />
            </providers>
        </siteMap>

Pak stačí změnit hodnotu atributu siteMapFile na tu, která vám vyhovuje.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Děkuji, nakonec se mi podařilo nastavit složku jako aplikační, což problém vyřešilo jinou cestou, ale Vaši radu určitě ještě použiju.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback