MsgBoxStyle.YesNo (text na tlačítkách)   zodpovězená otázka

VB.NET, .NET

Potřeboval bych poradit.

Pracuji ve Visual Basic 2005 a text tlačítkách pro MsgBoxStyle.YesNo se mně zobrazuje v češtine( Ano, Ne). Potřeboval bych aby se zobrazovali v angličtině (Yes, No).

Nevíte náhodou někdo jak to ošetřit?

Děkuji, Petr

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Toto standardně změnit nelze, je to závislé na jazykové verzi operačního systému.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Asi nejjednodušší řešení je, napsat si vlastní MessageBox. Není to nic těžkého, ani s použitím systémových ikon a zvuků, a rozdíl nikdo nepozná

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Děkuji všem za rady,

nakonec jsem to vymyslel tak, že jsem nahradil YesNo příkazem OkCancel a už to na mně mluví angličtinou.

Původní:

If MsgBox("       Update Saved data?" & "", MsgBoxStyle.YesNo, "Save") = MsgBoxResult.Yes Then 

FileOpen(1, My.Application.Info.DirectoryPath & "\mem\mem1.dat", OpenMode.Output)

Po úpravě:

If MsgBox("       Update Saved data?" & "", MsgBoxStyle.OkCancel, "Save") = MsgBoxResult.Ok Then 

FileOpen(1, My.Application.Info.DirectoryPath & "\mem\mem1.dat", OpenMode.Output)

Přeji všem hezký den, Petr

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback