MaskedTextbox   otázka

C#, WinForms

Dobrý den mel bych dotaz. Trapím se z maskedtextbox jde mi o to, ze pri vstupu do textboxu se mi stavajici text neoznaci a ja tak musim pri zadavani nove hodnoty stary text mazat. Treba komponenta combobox tuto vlastnost ma implicitne.

Dale bych se chtel zeptat jestli neexistuje nejaka moznost pri zadavani desetiných mist zadat cislo a potom pri zmacknuti desetine carky na klavesnici automaticky prejit v komponente maskedtextbox na desetine mista.

Dekuji

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dobrej,

já to řeším takto:

    Private Sub MaskedTextBox1_GotFocus(ByVal sender As Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles MaskedTextBox1.GotFocus
        MaskedTextBox1.SelectAll()
    End Sub

tím při vstupu kurzoru do této položky se vše vybere.

Pokud někdo má jiné řešení, dejte vědět.

Díky

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tohle funguje presne tak jak potrebuji bohuzel jenom do doby nez zadam do maskedtextbox potrebnou masku.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dobrej,

máte na mysli

MaskedTextBox.Mask="90:00"

Teď jsem to zkoušel, při vstupu do pole MaskedTextBox se označí celý text a zadáním prvního znaku se celé pole vymaže.

Zkouším to teda pod VB2005.Net.

Pošlete kdyžtak vzorek kódu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pardon, nebyl jsem přihlášený.

Ta maska je jen příklad.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback