MS Chart   připomínka

VB.NET, Komponenty

Zdravím,

rád bych se naučil pracovat s komponentou MS Chart ve VB.NET, ale bohužel nemohu najít žádné podklady typu tutoriálů, návodů apod. Netušíte o něčem?

Pro začátek by stačilo klidně vytváření grafů typu spojnicový graf a sloupcový graf... Narovinu, zn. ideal by byl takovýto návod pro VB.NET http://khany.developpez.com/tutoriel/msc...

Bohužel ani google nedokáže najít nic rozumného až na takovéto dotazy: "MS Chart AND VB.NET -excel site:.msdn.com"

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Děkuji za návrh, podívám se na to. Máte štěstí, že umím francouzsky. S grafy jsem nikdy moc nedělal, ale článek napsat můžu. Vyrdžte tak týden dva.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pokud chcete pomoci, můžu Vám poslat nějaké kódy z VB5/6 a nějaké pokusy z VB.NET co již mám.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Osobně by mě toto téma velice zajímalo, neboť to budu muset brzo také nějak řešit.

Koukal jsem na možnost použití Crystal Reportu. Nemáte s tím nějakou zkušenost, nebo neexistuje ještě něco podobného? Co jsem letmo pátral, tak Crystal report je pro VS 2005 jen od verze Profes. a výš.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback