ASP.NET - C# - FileUpload   otázka

C#, ASP.NET WebForms

Dobrý den.

Mám komponentu FileUpload s id AddPhotoFileUploat001 a potřebuju, aby zadaný soubor nahrál na server do adresáře Fotogalerie, který je v rootu webu.

Zkoušel jsem to nsam milionkrát. Na pc mi to šlape, ale jakmile to dám na server, tak to spadně.

Prosím, nemohl by mi někdo znalí věci napsat kód??? Ne, opravdu nechci vypadat jako líný člověk, kterému se nechce přemýšlet ani googlit. Jenom by se mi to právě tet náramně hodilo.

Snad se nějaký odborník najde ;-)

Díky moc

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Spadne to kam .... ? napise nejakou vyjimku ? Pokud vam to na lokale funguje a nejde to pouze na serveru tak nebude chyba zrejme v kodu ale ...

Nejcastejsi chyby ...

a] Overte si opravneni pro zapis na server do vasi slozky kde ukladate soubory.

b] Velikost souboru prekracuje limit dany servrem. (nastaveni web.config)


Private Sub Upload_Now(ByVal s As Object, ByVal e As EventArgs) Handles btnUpload.Click

Fileupload1.SaveAs(Server.MapPath("~/moje_fotogalerie/" & Fileupload1.FileName)) ' uloz soubor

End Sub

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Když tam dám ten kód, co jste mi psal, tak to píše:

Could not find a part of the path 'D:\Websites\h9b5bf9f5b6g8\www\Admin\Fotogalerie\Datel001.jpg'.

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.IO.DirectoryNotFoundException: Could not find a part of the path 'D:\Websites\c7fc24c4f6\www\Admin\Fotogalerie\Datel001.jpg'.

Jinak, hosting mám u ASPone

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nechci jim dělat nějakou reklamu, ale dobře jim funguje zákaznická podpora (i u freehostingu). Nebo zkuste hledat na jejich stránkách ve FAQ.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Mate vytvorene adresare Admin a Fotogalerie v ROOTU na web servru ? Tato chyba ukazuje na neexistujici adresu. Vas root zacina ve "www" v adrese.

Response.Write(Directory.Exists(Server.MapPath("~/Admin")))Response.Write(Directory.Exists(Server.MapPath("~/Admin/Fotogalerie/")))

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback