Projekt s více solutions   zodpovězená otázka

Visual Studio

Zdravím lidi,

mohl by mi někdo poradit. Mám projekt se dvěmi solutions.

Jeden sol. je program a druhý je knihovna. Chtěl bych aby se mi druhý solutions přeložil do podsložky Dll. Nevím kde to nastavit. V projektu outputfolder dám bin\Release\Dll\ tak to nefunguje a přeloží se stejně do bin\Release\.

Možná se to dá nějak udělat v solution explorer, ale nepřišel jsem na to.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Trochu si pletete pojmy - Solution je sada několika projektů. Máte tedy předpokládám jedno soluton a v něm dva projekty. Aby to spolu komunikovalo, nemusíte nastavovat cesty pro buildování DLL (mimochodem to se dělá ve vlastnostech projektu, stačí v Solution Exploreru poklepat na položku Properties).

Pokud chcete funkce a třídy z knihovny využívat ve druhém projektu, klikněte na tento projekt pravým tlačítkem v Solution Exploreru, zvolte Add Reference, v objevivším se okně na záložce Project přidejte jako referenci projekt té knihovny a je to.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Omlouvám se za ty pojmy, opravdu mám jedno solution a v něm dva projekty (Windows Forms Aplikation; Class Library). Reference na druhý projekt mám a celé to pracuje jak má, ale já bych chtěl aby knihovny z druhého projektu se nekompilovaly k souborům z projektu prvního, ale do podřízeného adresáře.

Př.: \Aplikace\ - první projekt

\Aplikace\Dll\ - druhý projekt

Nedaří se mi nastavit výstupní adresář druhého projektu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Je to ve vlastnostech projektu tuším na záložce Build.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback