Silverlight 2   připomínka

Silverlight

Máte zájem o článek (nebo články) na téma Silverlight 2? Například návod jak si napsat hru jako PacMan: http://vbnet.cz/blog-clanek--193-pacman_...

nahlásit spamnahlásit spam 3 / 3 odpovědětodpovědět

URČITĚ !!!!!!!!!!!

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Vážený pane Jecho, myslím, že Vaši otázku lze považovat za ryze řečnickou, na kterou odpovídati netřeba, neb odpověď jest všeobecně jasná!

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět

Nepatrí to tu. Ale ako inak? Kde si bol Viktor? Už si chýbal.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zdravím - patří to sice spíše mezi off topic, ale nějak jsem se od června zasek s prací (dělal jsem na několika zakázkách, kdy byl termín dodání "včera již bylo pozdě"), takže jsem i dovolené musel porušit a vbnet jsem sice sledoval, ale spíše náhodně a velice zřídka. Podobně to, bohužel, dopadlo i s tolik očekávanou soutěží, asi 5 úloh jsem měl ve stádiu dosti pokročilé rozpracovanosti, leč čas mi nakonec nedovolil ani jednu dokončit v termínu.

A pokud jsem u té soutěže doufám, že se na stránkách alespoň objeví pár těch ukázkových či úspěšných řešení i z ostatních kol, abychom se mohli něčemu přiučit.

A ještě nakonec, když už diskutuju mimo téma, bych využil této příležitosti a poděkoval našim dobrodincům za celý minulý rok, po který se starali o naše vzdělání lačné duše a popřál jim, a také celé komunitě našich vbnet-ových přátel bohaté, klidné a šťastné vánoce prožité v kruhu nejbližších a nejmilejších a mnoho úspěchů do příštího, zřejmě dost složitého, roku. No a pak ještě těm později narozeným spolubesedníkům, samozřejmě, bohatého Ježíška!

A to je prozatím asi tak všechno, co bych mohl k tématu Silverlight momentálně říci ;-))))

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Fain! Teším sa, že si znova tu. Všetko najlepšie. A ak som predtým bol zásadne proti chatu na týchto stránkách, tak teraz som zásadne za -:)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Vždyť tu myslím byla nějaká anketa "Chcete tutoriál na Silverlight?" s poměrně jasným výsledkem.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Samozrejme, že áno! Perfiš! Nejak mi to ušlo.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Silverlight 2 je urcite zajimava technologie

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback