Využití SQL CompactEdition ve vb6   otázka

SQL, Databáze, VB6/VBA

Ahoj,

já už jsem sem podobný dotaz dával,ale nějak jsem to nepobral, potřebuji poradit, výše uváděnou db potřebuji použít ve vb6, a ptám se tedy co je nutné dát do referencí a jaký požít connection string, respektive jak ho ve vb6 zavolat.

Děkuji předem za odpověď.

PS.

Není až tak můj výmysl, prostě na mne spadla čast projektu, kde je to takto plánováno a nemám jinou volbu.

Ještě jednou díky za pomoc

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Já jsem Vám v té diskusi odpovídal, ale evidentně jstese podle toho nezařídil. Takže ještě jednou:

Pokud použijete MDAC, tedy "klasické" ADODB, tak to

a) bude normálně chodit

b) způsobí nějaký problém, který pak můžeme řešit.

Podstatné ale je, abyste to normálně vyzkoušel a dal vědět, co chodí a co ne. Pokud vím, na "klasický" MSSQL 7.0, 2000 a 2005 se pomocí ADO dá připojit naprosto bez jakýchkoli problémů.

Pokud jste to nepobral, tak asi programování není nic pro Vás. Nevěřím totiž, že byste neznal zkratky MDAC a ADODB.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback