QIP Infium 9020 a novější   zodpovězená otázka

Offtopic

Mám takovej problémek s QIPem (verze Infium 9020 a novější). Když ho spustím na Vistách tak se hmed po spuštění minimalizuje do lišty vedle hodin a nejde maximalizovat, vypnout...prostě nic.

Vypnout jde pouze přes Alt+Ctrl+Del. Na XPčkách normálně funguje. Zkoušel jsem si nainstalovat novější verzi (9022) a u tej mám ten samej problém :(

Nesetkal se s tím už někdo?

Všem díky za případnou pomoc.

PS.: Režim kompatibility jsem už zkoušel

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak jsem něco zkusil:

Nainstaloval jsem si QIP Infium 9022 do Program Files. Spustil a zase to nešlo :-|

Vymazal jsem ze složky QIP Infium\Profiles veškerej obsah. Spustil a funguje to :) Ale nevím jak dlouho...

PS.: Nemám nastavený automatický zadávání hesla při startu, takže to možná bude taky tím. Zatím jsem to nezkoušel :)

Kdybyste někdo měl lepší nápad jak tento problém vyřešit, tak pište. Co jsem koukal na netu tak s tím pár lidí má problémy.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Mě se to stávalo u normálního QIPu a bylo to opravdu profilem, při jeho smazání všechno fungovalo tak, jak má. Asi tam je nějaká buga.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zrovna dneska jsem řešil stejný problém a pomohlo smazání souboru Config.ini

a opětovné nastavení celeho Qipu.

Tak jsem rád, že nejsem jediný :D

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback