Tlač stránky   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Dobrý večer!

Poradil by mi niekto, prosím, ako po stlačení tlačidla na stránke Default.aspx vytlačiť stránku Default2.aspx bez akýchkoľvek dotazov?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nevím jestli to chápu správně,ale tak jak jsem to pochopil.Tak máte normálně stránku default.aspx Na této stránce tlačítko a chcete přejít na stránku default2.aspx poté co na tlačítko kliknete .Pokud chcete todle,tak to vyřešíte tak že jednou kliknete na tlačítko a půjdete do vlastností.Najděte si tam položku PostBackUrl a vložte si tam Default2.aspx Nevím jestli je to to správné řešení,ale funguje to :)

Ještě Vám dám kód kdyby jste to nemohl najít.

<asp:Button ID="Button1" runat="server"  Text="Button"  PostBackUrl="~/Default2.aspx" />

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Ďakujem za odpoveď. Problém "slovenčina a čeština". Tlač je tisk.

Príjemný večer!

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Omlouvám se , ale nějak mi nedošlo ,že chcete něco jiného.Bohužel jak na to nevím,ale přesto Vám chci pomoci.Trochu jsem googlil a třeba Vám tento link bude nápomocen. http://www.dotnetcurry.com/ShowArticle.a...

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Tlačiť aktuálnu stránku:

<input type="button" value="Print" onclick="window.print();">

Chcel by som inú.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Připadá mi,že jsem dnes již natvrdlý. Napsal bych to takto:

<input type="button" value="Print" onClick="window.print('Default2.aspx')">

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Tak toto som už skúšal, ale to otvorí stránku, ktorú chcem tlačiť. A toto presne nechcem. Ďakujem za snahu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak poslední pokus :)

Skuste napsat toto:

<input type="button" value="Print" onclick="window.open('Default2.aspx')" /> 

A do stránky Default2.aspx vložte tento kód :

<script language="javascript">
window.print();
</script> 

Pokud to není ono , tak se omlouvám , ale dělal jsem co jsem mohl.Třeba Vám poradí někdo jiný.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Myslím, že by to mohla byť správna cesta, ale zatiaľ mi to nefunguje.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Obávám se, že tohle nebude možné, už kvůli virům a různým pochybným stránkám, které by vám mohly jednoduše "znásilnit" tiskárnu a vypatlat všechnu barvu. Myslím, že jinou než aktuální stránku, a navíc bez potvrzovacího dialogu pro tisk, nemáte šanci. Je takový problém tu tištěnou stránku otevřít v novém okně a v onload dát window.print, takže se uživatelům prakticky hned zobrazí tiskový dialog? Podle mě i uživatel je rád, když má možnost říct, že tiskárnu nemá připravenou atd.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

:-)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ďakujem páni.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback