Problémy s providery   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Dobrý den, zkoušel jsem vytvářet projekt podle článku od pana Hercega Píšeme Webovou aplikaci a narazil sem na pár problémů, když sem ji chtěl modifikovat.

1. Jak můžu přenastavit Altaris Simple Web Providery, protože při změně tabulky Uživatelé mi to hned hlásí chybu. V tabulce jsem vymazal pro mě zcela zbytečné sloupce Commnet a všechny Date, naopak jsem přidal FirstName and LastName. Ostatní tabulky k providerům sem ponechal beze změn.Konfiguraci Providerů sem provedl podle článku.

2. Mám problém s SQLSiteMap providerem, při spuštění celé aplikace mi to nahlásí tuto chybu:

Chybová zpráva kompilátoru: CS1513: Byl očekáván znak }.

Zdrojová chyba:

 

Řádek 15: {
Řádek 16:     public SqlSiteMapProvider()
Řádek 17:     {
Řádek 18: 		 #region "Properties and configuration"
Řádek 19: 

Přitom všechny závorky jsou tam v páru, už opravdu nevím, kde bych měl co přenastavit. :(

Předem děkuji za odpověď.

Tomáš

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

To jste udělal pěknou blbost. Tabulka Users tyhle data potřebuje, pokud tam ty sloupce nejsou, nemůžete se divit, že vám to padá.

Do tabulky Users byste neměl šahat vůbec, ani ne přidávat sloupce. Na to je určená tabulka UserProfiles, která uchovává data uživatelského profilu (tam patří jméno, příjmení atd.).

Doporučuji si přečíst dokumentaci k Altairis providerům.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

aha, zkusím a dám vědět, každopádně děkuji za radu...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

A ještě k mému druhému dotazu ohledně SQLSiteMap providera?


Popis: Při kompilaci prostředku, který je zapotřebí pro zpracování tohoto požadavku, došlo k chybě. Prohlédněte si následující podrobnosti o chybě a příslušným způsobem upravte zdrojový kód. 

Chybová zpráva kompilátoru: CS1513: Byl očekáván znak }.

Zdrojová chyba:

 

Řádek 15: {
Řádek 16:     public SqlSiteMapProvider()
Řádek 17:     {
Řádek 18: 		 #region "Properties and configuration"
Řádek 19: 
 

Zdrojový soubor: c:\Documents and Settings\Tom\Dokumenty\Visual Studio 2005\WebSites\WebSite7\App_Code\SqlSiteMapProvider.cs    Řádek: 17 

Už jsem przkoušel všechno možné, tak kdybyste mi mohl prosím poradit, byl bych vám hodně vděčný.

Předem děkuji.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback