Spuštění exe souboru z Resources   zodpovězená otázka

VB.NET

Udělal jsem to samé, jako uživatel přede mnou:

http://www.vbnet.cz/forum-tema--192-pris...

Jenomže jsem přidal exe soubor, ale nevím jako ho mám spustit. Je v binární podobě, je to pomocí funkce Process.Start nebo taky funkce Shell, která vrací aji ID spuštěné aplikace.

Jak mám tento soubor spustit, abych nemusel samostatné exe hodit přímo do konkrétního adresáře.Pokud to vůbec jde :-)

Prosím poraďte.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Obávám se, že tohle nepůjde. Resources se chovají jako data a není možné je spustit už z bezpečnostních důvodů. Data by se mohla totiž omylem spustit díky chybě v programu a mohlo by to vést k nepředvídatelnému chování aplikace (známý problém přetečení zásobníku, který ale v .NETu nehrozí).

EXE soubor tedy musíte uložit na disk a pak jej spustit. Navíc ve Windows je proces, čili spuštěná aplikace, vázán na konkrétni EXE soubor. Už z principu tedy není možné spustit něco, co není uložené na disku.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Děkuji za odpověď.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback