Poděkování   připomínka

Office

Jen bych rád jen poděkoval všem za tento úžasný web,

jelikož jako jediný mně za několik dní naučil všeobecné základy Visual Basicu 2005 Expres Edition.

Děkuji

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět

Prosím uživatele, kteří v tomto tématu zavedli flame Windows vs Linux (kterýžto jsem promazal), aby v této hádce dále nepokračovali, alespoň ne na vbnet.cz. Idealisti, kteří mají potřebu všude šířit dobro, lásku, mír, celosvětovou spásu open source softwaru, nechť táhnou na weby k tomuto účelu určené, např. kořen.cz. Tady na to není nikdo zvědavý, zdejší komunita se vyznačuje tím, že se chce něco pořádně naučit a umět, ne tím, že všude akorát řve a nic neumí.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Za to se samozřejmě moc omlouvám.Pouze sem zastával svůj názor,že je windows kvalitní.Nebojte se v hádce pokračovat nebudu.Za normálních podmínek bych se ani vyprovokovat nenechal,ale moje nálada je opravdu na bodu mrazu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Já jsem tím myslel spíš ty ostatní.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

ach jo

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback