Práce s lan kartou   zodpovězená otázka

VB6/VBA

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak by se dalo jednoduše ve Visual Basicu 6 vypnout a zapnout lan kartu pro síť internet.????

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Jednoduše by to rozhodně nešlo. Muselo by se použít Windows API.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

To je všechno hezké, ale napište mi zdrojový kód v API

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

A nechtěl byste třeba ještě umýt auto a ukldit byt?!? Pan Linhart Vám odpověděl na Váš dotaz. Pokud chcete kód, požádejte o něj. Nikdo tady nebude skákat jak Vy pískáte!

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Teda, Tomáši Hubelbauere, to snad ne.....

Vy jste nějaký vznětlivý???? Proč????

Chtěl bych jenom vyřešit problém, odpověď předchozího typu je pro mně nepoužitelná.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Možná by jste měl panu Ondřeji Linhartovi z úcty vyleštit boty.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Takhle jsem to nemyslel (ikdyž připouštím, že to tak mohlo vyznít, za což se omlouvám), ale narážel jsem na to, že tazatel tady rozdává úkoly jako by se nechumelilo a ani nepožádá. Mě vychovávali v tom duchu, že když něco chci, mám se podle toho chovat.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Chápu, že je pro Váš předchozí odpověď nepoužitelná, ovšem ublížilo by Vám hodně napsat: "Mohl byste mi úvest nějaký příklad?" nebo něco v tom stylu? Když napíšete "Napište mi zdrojový kód", přijde mi to malinko neomalené. A navíc je to proti pravidlům fóra. Nezlobte se na mě, ale podle mě jste odpověděl velmi nevhodně a to jsem Vám chtěl taky dát najevo.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Odpověděl jsem vám přesně na to, na co jste se ptal. Už z mé odpovědi vám musí být jasné, že napsat takový kód s použitím Windows API a ještě ve VB6 je mimo možnosti jednoduchého příspěvku. Ve VB.NET by to šlo poměrně jednoduše pomocí WMI.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Nepodceňujte kouzelné slovíčko prosím, ono to fakt funguje. Když nepoprosíte, tak jak můžete čekat, že vám někdo odpoví? Je to sice formalita, ale společnost je takhle nastavená.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Jo a abych jenom nenadával, pokusím se i pomoci. Strýček Google mi k Vašemu problému moc neřekl, nicméně tohle:

http://support.microsoft.com/?kbid=31127...

by se mohlo aspoň blížit tomu, co chcete. Správnou kombinací parametrů by se možná dalo dosáhnout, co požadujete a VB6 má jistě schopnosti spouštět procesy se zadanými parametry.

A pak tohle:

http://support.microsoft.com/kb/821770

umožňuje zjistit stav sítě, spouštět a ukončovat připojení.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback