GridView tisk a tiskový náhled   otázka

ASP.NET WebForms

Zdravím a prosím o radu. Pro výpis dat z databáze (cca do 80 záznamů dle podmínky) na ASP.NET stránku používám GridView. Tento GridView je následně určen pro tisk tzn. v Internet Exploreru náhled tisku a tisk dvou stránek. Vlastnost GridLines = Both zapříčiní, že záznamy v tiskové sestavě jsou odděleny čárami. Problém je v tom, že původně bylo vše naprogramováno v jedné stránce aspx a vše fungovalo ok. Teď jsem aplikaci rozšiřoval o další sestavy a použil jsem MasterPage.master, kde je menu aj. Problém je v tom, že když dám nyní náhled na tisk a následný tisk, vyjede první stránka s čárami mezi záznamy, ale druhá stránka už čáry mezi záznamy nemá. Chyba se projevuje v Internet Exploreru. Např. v Opeře ne. Dá se to nějak řešit? Díky.

L.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Jaké styly používáte na tabulku? Nemlátí se to s nějakými CSSky?

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Díky za radu :-) CSS styl na tabulku jsem nepoužíval žádný, ale pro DIV ano. ContentPlaceHolder s gridem jsem dával tedy do DIVu s absolutní pozicí a to dělá problém.

Zrušením absolutní pozice je vše OK.

Ještě jednou díky za pomoc :-)

L.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback