Silverlight x AMD   zodpovězená otázka

Silverlight, Office

Donucen okolnostmi jsem se chtěl naučit alespoň něco o ASP.NET. Pěkné videotutoriály z tohoto webu od T. Hercega si ale prohlédnu jen v práci (a tam na ně nemám čas koukat a učit se), doma zase nemohu nainstalovat Silverlight.PC mi hlásí chybu 1503 "Your processor is not supported." Požadavek na procesor podle Microsoftu je: "Personal Computer running Windows X86 or x64 500-megahertz (MHz) or higher processor with 128-megabytes (MB) of RAM". Mám AMD Duron 944, 640 RAM, vím, že je to již veterán, ale mělo by to tedy stačit. Tak jsem pátral na webu, ale pochopil jsem snad jen to, že procesor by měl podporovat SSE (SSE2?) a to ten můj neumí. Nevíte někdo jak to doopravdy je? Informace o zákl. desce tvrdí, že: "Použitelné procesory: Socket A, AMD Athlon, Athlon XP, Duron, Sempron - FSB 200, 266, 333, 400 MHz". Athlony a Semprony do socketu A podporují SSE, ale ne SSE2. Výměnu procesoru bych ještě udělal, ale nechci do toho jít zbytečně. Za každou radu předem díky.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pokud to skutečně hlásí "Your processor is not supported.", tak upgrade hardwaru bude asi nezbytná věc. Při výběru nového hardwaru silně nedoporučuji cokoliv od amd/ati.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Díky za reakci. Pokud ne nic od AMD tak pak bych tedy musel pořídit i novou základní desku a to už se mi nevyplatí. Dokud mi můj veterán na moje domácí práce bude stačit, tak se tedy budu muset bez Silverlightu obejít.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback