windows 7 a VS 2008   zodpovězená otázka

Visual Studio

Také se vám ve Visual Studiu 2008 pod win 7 nezobrazuje ukazatel s vysvětlěním o jakou se jedná chybu, viz obrázek.

www.jfila.wz.cz/FOTO/vyskakovac.jpg

Děkuji za každou radu, nemůže se jednat o problém SP1?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Teď moc nechápu, máte tam klasické okno s vysvětlením, že se jedná o chybu kdy aritmetická operace skončila přetečením:) Nebo co máte na mysli?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

OverFlowException: Make sure you're not dividing by zero.

Are you dividing by zero?

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Mám Windows 7 a vše mi funguje v pohodě. Jediný problém, který se mi stával na Win7 Beta byl, že mizely boxíky v class diagramech a LINQ to SQL designeru, ale to bylo jen na Win7 Beta, ňa RC je to již opravené.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Omlovám se špatně jsem se vyjádřil, toto okno se právě nezobrazí, obrázek je z Win VISTA.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Přeinstaloval jsem VS a pořád ten samý problém, v Immediate Window se zobrazí typ výjimky a vshost.exe prý přestal pracovat. Kde může být problém?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Já jsem na Windows 7 RC x64 ještě žádnou chybu nezaznamenal. Mám Visual Studio 2008 Pro SP1

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Problém vyřešen, stačí nastavit Debug->Exception. a zaškrtnout všechny výjimky.

Nainstaloval jsem VS na jiném PC, bez problému se hláška zobrazovala, na mém notebooku je nutné ji takto zapnout.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback