Praktické zkušenosti s vývojem webových aplikací hostovaných mimo IIS   zodpovězená otázka

ASP.NET/IIS, HTTP/HTML

Ahoj,

Dnes je již technicky možné pomoci OWIN, Nancy nebo například FubuMVC nebo pouze WebAPI+Knockout JS udělat v .NETu webovou aplikaci, která by nepotřebovala IIS a byla by hostovaná pouze jako vlastní NT Service.

Máte někdo již nějaké praktické zkušenosti s tím jaký Framework zvolit a jak je vývoj nákladný či obtížný (např. v porovnání s klasickým ASP.NET WebForms nebo ASP.NET MVC)?

Všechny výše uvedené technologie jsou pouze pro .NET Framework 4.5. Existuje i něco ještě pro .NET Framework 4.0?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pár aplikací jsem udělal čistě přes WebAPI + Knockout, ale čistě na OWINu mi v produkci neběží (zatím) nic.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dost pochybuju, že něco pro .NET 4 bude. Nikdy jsem po jiném frameworku nijak extra nepátral a spíš bych tipoval, že se takové frameworky teprve začnou objevovat. Nancy vypadá celkem použitelně, několikrát jsem s tím něco zkoušel. Ale záleží na složitosti řešení.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Díky za odpovědi.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback