Nové okno   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Dobrý den,

mám dva následující problémy, které potřebuji urgentně vyřešit:

1. Mám vytvořený webový projekt, na kterém mám formulář pro registraci zákazníka vnořený v MasterPage.

Na tomto formuláři v prvním kroku sbírám od zákazníka informace, které ukládám v tabulce UserProfile (používám providery Altairis).

V dalším kroku se (CreateUserWizardStep) jsou zadávány údaje pro tabulku User (UserName,Heslo atd.) a dále zde mám odkaz na

obchodní podmínky a zaškrtávací políčko pro potvrzení souhlasu s těmito podmínkami.

Jedná se mi o toto: - při kliknutí na odkaz z podmínkami se bych chtěl, aby se zobrazila stránka Contract.aspx s těmito podmínkami

(nevnořená do MasterPage) v novém okně o daných rozměrech a na této stránce se zobrazily hodnoty zadané v prvním kroku formuláře.

To znamená – na formuláři mám v prvním kroku (WizardStep) nějaký (TextBox) např. Firma jehož vlastnost (Firma.Text) uživatel vyplní

a přejde na další krok. V tomto dalším kroku si klikne na odkaz s obchodními podmínkami (ještě před tím než dojde k vytvoření uživatele,

tudíž před uložením do databáze) a ty se mu v novém okně otevřou. Na stránce s podmínkami by se měla objevit hodnota zadaná v (TextBoxu Firma.Text) jakožto

vlastnost (Labelu Firma.Text) na této stránce.

2. Druhý problém mám s otvíráním stránky v novém okně s určitými fixními rozměry. Pro otevření používám toto:

NavigateUrl="javascript:window.open('Contract.aspx','smlouva','width=800,height=600')"

Otevření stránky funguje jak potřebuji, ale stránka ze které tuto stránku otvírám v prohlížeči zmizí, respektive se objeví prázdná

bílá stránka a v levém horním rohu je [object].

viz obr.

Předem mnohokrát děkuji za pomoc a těším se na případnou odpověď

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

1. Pokud potřebujete stránce v novém okně předávat parametry, prakticky jedinou rozumnou možností je vmáčknout je do parametrů v URL.

2. Za volání window.open(...) dejte středník a za něj return false;. Díky tomu se s původní stránkou nic nestane. A doporučuji místo NavigateUrl použít OnClientClick a do NavigateUrl dát Contract.aspx?parametry, protože pokud klient neumí javascripty, nebude to fungovat správně.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Moc děkuji - vyzkouším to.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback