Mazání adresáře   zodpovězená otázka

VB.NET, .NET

Zdravím. Mám program který si při spuštění rozbalí uživatelem vybraný archiv do složky.A já bych potřeboval aby se tato složka po ukončení programu smazala. Ale úplně a ne jen do koše...

Na mazání jsem použil tohle:

 If system.io.directory.exists(slozkaprogramu & "\tempik") then system.io.directory.delete(slozkaprogramu & "\tempik", true)

ale tohle řešení odstraní onu složku jen do koše...

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Tak to jsem z toho jelen :) Zkoušel jsem Váš kód ve VB2008 na WinXP a veškeré složky se mi smazaly bez přesunutí do koše.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Jestli i obsah ty složky tak to jsem jelen já

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Udělal jsem si testovací složku.Nahrál jsem do ní soubory a ještě plné podsložky.Všechny se smazali přímo bez koše.Zkoušel jsem to asi 3x a vždy to tak bylo.

Tak snad se někdo do debaty připojí a problém se vyjasní.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Na xp jsem to teď také zkusil a ok.... Nebude to vistou? Muze to někdo zkusit

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pokud máte aplikaci v Program Files, tak se to pochopitelně vzteká. Do Program Files běžná aplikace nemá nic nazpisovat ani nic mazat. Vista má tzv. virtualizaci, což znamená, že změny v Program Files se ukládají jinam (někam do profilu uživatele).

Temp dělejte v adresářích, které jsou na to určeny (System.IO.File.Path má metody, které cestu k Tempu vrátí, dokonce umí i vymyslet náhodný název souboru).

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Problém vyřešen. Děkuji

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback