ČVUT: Softwarové inženýrství a technologie; Dobrá novinka nebo chyták?   otázka

IT

Objevil jsem nový program ČVUT Softwarové inženýrství a technologie http://sit.fel.cvut.cz/. Myslíte že je to dobrá novinka přinášející praxi do studia, nebo to samé co doteď v jiném kabátě?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Spíše mi to od vás přijde jako cílená reklama.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

To nebylo mým cílem, ale nenapadá mě způsob jak to napsat tak, aby to nevyznělo jako reklama, ale zároveň jsem dostal odpovědi které chci (= váš názor na tento program). Pokud máte návrh jak tuto otázku formulovat lépe tak rád požádám administrátory o úpravu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Optám se vám známých ;-ú Ale tato taktika už tu u FELu byla v podobě otevřené informatiky a žádná velká sláva to také nebyla..

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Hodně záleží na konkrétním učiteli. Problém je, že část z nich jsou v podstatě amatéři odtržení od praxe. Tohle chce někoho s konkrétní zkušeností a znalostí kvality těch lektorů.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:  
Heslo:  

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback