Hledani aplikace ve slozce   zodpovězená otázka

Offtopic, .NET

Ahoj. Jsem v zacatcich programatorskeho kurzu v GB a pri prvnim testu jsem vedle z otazky :

To determine the folder in which your application is placed you can use:

A - My.Computer.CurrentFolder

B - My.Application.DirectoryPath

C - My.System.CurrentFolder

D - My.Application.info.DirectoryPath

Pokud mi nekdo da odpoved a hlavne vysvetleni, tak budu moc rad.

( odpoved jsem v ucebnici ani nikde jinde nenasel )

Pouzivam program VB 2008 Pro Edition

Diky Roman

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

A to je takový problém pustit ten Visual Basic a vyzkoušet to? Tohle se nedá odvodit, to si prostě musíte zapamatovat.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Pokud na toto nedokážete samostatně najít odpověď, tak se z toho kurzu raději dobrovolně odhlaste...

nahlásit spamnahlásit spam -2 / 2 odpovědětodpovědět

Když už z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete program spustit, tak minimálně můžete na internet. Zajímavé, že při vyhledání 2 ze 4 otázek na vás na prvním místě vyskočít odpověď ještě v popisu stránce:

My.Application.Info.DirectoryPath Property

Gets the directory where the application is stored.

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/...

Není co dodat.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Diky moc za vsechny odpovedi. Vsechny jsou prinosem a mate pravdu. Na moji obranu jen to, ze jsem zacal pred mesicem. Jsem ridic a ucim se v kamionu misto toho abych spal. Snad za 2 roky, kdy kurs bude koncit na tom budu lepe. Zatim v tom litam, ale ostatni z 15 otazek mam spravne. Jen jsem potreboval postrcit.

Tak diky a zase nekdy Roman

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Diky moc za vsechny odpovedi. Vsechny jsou prinosem a mate pravdu. Na moji obranu jen to, ze jsem zacal pred mesicem. Jsem ridic a ucim se v kamionu misto toho abych spal. Snad za 2 roky, kdy kurs bude koncit na tom budu lepe. Zatim v tom litam, ale ostatni z 15 otazek mam spravne. Jen jsem potreboval postrcit.

Tak diky a zase nekdy Roman

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback