Windows Media Player 12 a titulky   zodpovězená otázka

Office

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli nevíte, jak je to s Windows Media Playerem 12 a titulky. Když si pustím film (ve formátu .avi) a mám k němu titulky (ve fortmátu .srt), WMP si s nimi někdy poradí, někdy ne. Přitom titulky se vždy jmenují stejně jako film. Pokud mi to někdo umíte vysvětlit, budu moc rád. Předem díky.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Extérní titulky WMP neumí. Vykreslují je dodatečně nainstalované kodeky, takže tady bych hledal problém spíš v nich. Obvykle je poznáte tak, že při zapnutí filmu naskočí jejich ikonka v systray (vpravo dole u hodin na liště). Po klepnutí na tuto ikonu je většinou k dispozici nějaké contextové menu s nastavením.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Dobře, děkuji Vám. Vyzkouším a uvidím.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Měl jste pravdu, naistaloval jsem kodeky a titulky fungují. Ještě jednou mockrát děkuji.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nejlepší DirectShow filtr na titulky je VSFilter http://sourceforge.net/projects/guliverk... Hlavně neinstalovat žádné codec packy (CCCP, ffdshow), protože to je hnus největší.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback