Odkazy v sekci Head   otázka

ASP.NET WebForms

Zdravím všechny znalé,

Prosím o radu, jak se postavit k tomuto problému. Chci jen do jedné stránky doplnit nějaké odkazy v sekci Head. Problém je v tom, že je tato stránka začleněna do MasterPage. Nechci tyto odkazy dávat na všechny začleněné stránky. Děkuji.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Zdravim.

Já bych to udělal tak, že do head masterpage bych dal:

Id-jaké si zvolíš

<asp:ContentPlaceHolder id="Head2" runat="server">
        
</asp:ContentPlaceHolder>

A jen na tuhle stránku bych dal


<asp:Content ID="Content1" ContentPlaceHolderID="Head2" Runat="Server">

Tvůj  obsah

</asp:Content>

nahlásit spamnahlásit spam 3 / 3 odpovědětodpovědět

To jsme si asi nerozuměli, resp. já to špatně popsal. Jedná se mi o <head></head> v MasterPage, která tam může být jen jedna a já chci do jedná vložené stránky kromě toho co je v té MasterPage vložit ještě další např. linky na .css soubory případně <script></script> - pro java skripty.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Však pán to napsal dobře. Když do <head></head> dáte contentplaceholder tak na stránce která je přidělaná k masterpage dáte do placeholderu třeba <script> var neco; </script> a potom to bude mít jen ta stránka.

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět

Díky za zatřepání před použitím, už mi svítá ;-). Jen mi to nechce sebrat element <link href=..... /> - je to odkaz na stylový css. Kam dám tenhle element ? Abych ještě upřesnil - výše uvedený element nemůže být zanořený do <div>, což přidáním do <asp:Content> je.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback