SiteMap   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Dotaz toho to topicu v posledním příspěvku tohoto topicu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pokud nevyhovuje dodávaná, tak použijte vlastní. Vypsat odkazy podle seznamu z tabulky z databáze by neměl být po přečtení seriálu problém.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

já nevím skoušel jsem to to co jsem dělal ses serialem šlo normal ale pak když sem to skoušel upravit pro muj web mi to nešlo :(

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Upravil jsem ve web.config sql dotaz viz code

        <siteMap enabled="true" defaultProvider="MySitemapProvider">

            <providers>

                <clear/>

                <add name="MySitemapProvider" type="System.Web.XmlSiteMapProvider"

                     siteMapFile="Web.sitemap" securityTrimmingEnabled="false" />

                <add name="CategoriesSitemapProvider" type="SqlSiteMapProvider"

                     title="Výpůjčky" url="~/Default.aspx"

                     connectionStringName="GrrConnectionString"

                     selectCommand="SELECT [Id],[Name] FROM [Posts] ORDER BY [Id]"

                     titleColumn="Name"

                     urlColumn="Id" urlFormatString="~/Default.aspx?category={0}" />

            </providers>

        </siteMap>

ale přesto mě to z databaze nevypíše žádné údaje nechápu jak je to možné, kdyby mi někdo chytrý poradil v čem dělám chybu tak bych mu byl vděčný se sitemap se pořád nějak nemohu zkamarádit :(

Nemělo by se ještě něco přepsat ve třídě SqlSiteMapProvider???

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Nemá ta třída SqlSitemapProvider náhodou být v nějakém namespace?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

ÁÁáá chyba nalezena já jsem zapoměl dát do web configu základní připojovací řetězece nebo jak se tomu říká prostě toto

    <connectionStrings>
        <add name="GrrConnectionString" connectionString="Data Source=ABC\SQLEXPRESS;Initial Catalog=Grr;Integrated Security=True"
            providerName="System.Data.SqlClient" />
    </connectionStrings>

když to tam mam tak vše funguje. Děkuji všem kteří se mi aspoň snažili pomoci

A ještě nakonec bych se chtěl zeptat jestli nějak jde zakázat komponentě menu, aby se ty odkazy nezobrazovali až po najetí myši ale aby je to vypsalo prostě všechny rovnou pod sebe. Předem děkuji za odpovědi.?

upload:

Zjistli jsem že kmponenta menu je nepoužitelná páč nefunguje v ie při najetí na nadřazenou node se zobrazí jen bílí obdelník a i tak na stlylovat na odkaz obraázek je prakticky nemožné dělá si to co chce např. v mozille kde se aspoň ty odkazy zobrazí tak tam se zase obrázek odkazu naplácá 3 na sebe, ale né přesně nasebe ale okousek vedle aby to bylo vidět.No jen jsem se chtěl zeptat jestli tyto chyby jdou nějak obejít? :)))

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback